Úvodní strana » Ubytování » Napsali o nás

Napsali o nás

Za přírodou do Jeseníků

Pokud se chystáte na dovolenou v Čechách, jistě se do vašeho hledáčku dostala také kouzelná krajina Jeseníků. Dostatek aktivit zde můžete provozovat nejen v zimních měsících, ale také v období prázdnin. V případě, že chcete poznávat krásy Čech, udělat si romantický výlet do přírody v páru, strávit příjemný týden s rodinou, nebo pořádáte sportovní soustředění, podívejte se na nabídku chaty Edison, která vám poskytne dokonalé zázemí a překvapí vás klidem, který ve městě nezažijete.

Pro rodinu i sportovní tým

Chata totiž nabízí 11 pokojů s celkovou kapacitou 47 lůžek.  Ideální právě pro sportovní soustředění. A sportu si zde užijete dosyta. Chata se nachází v blízkosti mnoha turistických stezek. V létě jistě využijete nabídku cyklovýletů (v chatě je k dispozici kolárna), v zimě naopak můžete navštívit blízký běžkařský okruh. Edison je vybavena rovněž lyžárnou. V blízkosti se navíc nachází nový in-line a cyklookruh.

Dokonalé vyžití

Pro přátelské posezení lze využít nejen restaurace s vynikající kuchyní, ale také třeba gril u chaty. Pro hlubší souznění s přírodou si můžete poklábosit u ohniště, které je rovněž k dispozici v blízkosti hotelu. Volnému času je zde vůbec věnována velká pozornost. Lze si zahrát stolní fotbálek, strávit večer ve společenské místnosti, zahrát si šipky, či kulečník. V chatě můžete samozřejmě využít Wi Fi, či uklidňující saunu.

Návrat k přírodě

A zábavu si tady samozřejmě najdou i děti. Můžete jim dopřát hrátky na pískovišti, ale třeba také na kolotoči, nebo na stále oblíbené trampolíně. Chata Edison se nachází v klidném prostředí na kraji lesa a má pro každého něco. Odpočiňte si v přírodě a přitom si neukrajujte z komfortu, na který jste zvyklí. Takovou dovolenou si zasloužíte.


Užijte si dovolenou v Jeseníkách

Stále častěji vyhledáváme dovolenou v Čechách. Je to nejen proto, že stále neznáme všechny krásy naší vlasti, ale také proto, že zde dostaneme podobný komfort jako v zahraničí, ovšem za daleko přijatelnější ceny. Jednou z vyhledávaných destinací jsou kouzelné Jeseníky s malebnou přírodou. A právě tady si můžete užít dovolenou snů, ať už budete sami v páru, pojedete s celou rodinou, nebo zde budete chtít strávit nějaký čas s firmou, obchodními partnery, nebo budete chtít uspořádat sportovní soustředění.

Velká kapacita

Chata Edison je v tomto směru přesně to, co hledáte. Najdete ji v klidném prostředí u lesa, které vám zajistí maximální relax. Nabízí 11 pokojů od dvoulůžkových až po prostory, kde může přespat sedm lidí. Celkem čítá kapacita 47 lůžek. Vzhledem k takové kapacitě je chata vhodná nejen na dovolenou, ale také třeba na sportovní soustředění.

Volný čas

Komfort vám zajistí restaurace s barem, všudypřítomná Wi Fi, či uklidňující sauna. Velký důraz je v chatě Edison kladen na volný čas, takže k dispozici jsou šipky, stolní fotbálek, kulečník. Pokud jste zapálení do výletů na kolech, můžete je uschovat v kolárně, v zimě lze využít lyžárnu. V zimě ostatně můžete vyrazit na blízký běžkařský okruh.

Zábava pro všechny

Za zábavou sem jezdí i děti. Na jejich hrátky je připravena travnatá plocha před hotelem s pískovištěm, houpačkami, nebo také oblíbenou trampolínou a kolotočem. Dospělí mohou zkusit mač na volejbalovém hřišti, nebo poklábosit u ohniště. Využít lze rovněž venkovní gril. Pokud vyznáváte turistiku a rádi podnikáte dlouhé procházky, vězte, že chata se nachází v oblasti s hustou sítí různě náročných turistických tras. Samotný Edison je umístěn přímo u lesa. V blízkosti se navíc nachází nový in-line a cyklookruh. Pro každého je zde něco a užít si můžete aktivní odpočinek i