Úvodní strana » Ceník » Pro lyžařské kurzy

Lyžařské kurzy

Ceník 2021/2022

1.stupeň ........................570,- / dítě/ noc 

2.stupeň ........................615,- / dítě/ noc

střední školy .................659,- / dítě/ noc

 

 

 • pedagogický doprovod na každých 15 dětí ZDARMA

 • dospělá osoba hradí rekreační poplatek obci 21,-/den/osoba

 • plná penze včetně pitného režimu

 

 • Rezervujte si zimní pobyty už nyní - volné termíny nám ubývají!

   

 • Bližší informace k ubytování

 • Celoročně poskytujeme ubytování v budovách (hlavní budova až 47 lůžek (Chata Edison) a budova II.( chata Marion) až s přistýlkami 35  lůžek, většina pokojů s vlastním SZ). Příjezd a odjezd dle dohody .

 • Vyjdeme maximálně vstříc Vašim požadavkům, jelikož můžete využívat celý areál jen pro sebe a nejste nikým a ničím rušeni - k dispozici v každé chatě  2 společenské místnosti

 • První den začíná obědem, poslední den snídaní. Možnost příkoupení obědu nebo balíčku poslední den. Stravování:  Plná penze 3x denně, celodenní pitný režim.

 • Časy jídel jsou určeny aktuálním provozním řádem nebo dle domluvy. Menu stravy je jednotné.  Zvláštní stravovací režim např. bezlepkovovou nebo bezmléčnou dietu je možné předem domluvit.

 • pobyty 4 noci/5dní : pondělí až pátek (lze dohodnout i jinak)  .

 • Doprovod zdarma - na každých dosažených 12 dětí 


  ONLINE REZERVACE


   

SKI CENTRUM MALÁ MORÁVKA - KARLOV od chaty Edison jen 220 m

Lyžařské středisko  Malá Morávka (ski-malamoravka)  a lyžařské středisko Ski Karlov (ski-karlov) patří k největším a nejnavštěvovanějším lyžařským střediskům v Jeseníkách. Údolí Malé Morávky a Karlova pod Pradědem se vyznačuje dlouhou zimou, vysokou sněhovou pokrývkou a překrásnými lyžařskými terény. Je proto vyhledávaným místem pro rozvíjení všech zimních sportovních aktivit. Lyžařům je k dispozici velké množství lyžařských vleků, které se nachází u jedenácti skupin sjezdovek.

V okolí střediska je k dispozici velké množství strojově upravovaných běžkařských tras. Lyžařské terény vyhoví všem, od začátečníkům po velmi zdatné lyžaře. Tratě jsou upravované, osvětlené, technicky zasněžované, o celkové délce přes 11 km. 


PORT CENTRUM FIGURA PRADĚD - OVČÁRNA

Lyžařské středisko Praděd - Ovčárna je nejvýše položeným centrem lyžování v České republice - nástupiště lyžařských vleků jsou ve výšce 1.300 m n.m. Právě proto jsou zde tradičně nejlepší sněhové podmínky. Na Ovčárně se nachází 6 vleků s obtížností od modré po černou. Lyžařská sezóna zde trvá nejdéle v Jeseníkách a na své si zde přijdou všichni milovníci zimních sportů – sjezdového lyžování, snowborďáci i běžkaři. Středisko se nachází na území Chráněné krajinné oblasti Jeseníky a tímto faktem je do jisté míry ovlivňován jeho provoz. Správa CHKOJ vydává povolení k zahájení provozu vleků a stanovuje termín ukončení provozu.

www.figura.cz


SKIAREÁL KOPŘIVNÁ

Ski areál Kopřivná je provozovatelem nejdelší sjezdovky (délka trati je 1350 m) a nejnovější 4-sedačkové lanovky ze všech středisek sjednocených do jednotného odbavovacího systému, který v našem údolí přímo Pod Pradědem sdružuje šest areálů se sedačkovými lanovkami a zhruba desítkou lyžařských vleků.

http://www.koprivna.cz/ski-areal/skiareal


 

Veškeré Vaše dotazy Vám rádi zodpovíme :

Telefonicky: 778 067 167
Emailem: edison.jeseniky@gmail.com